Reference


S Vaší prací - naší spoluprací jsem maximálně spokojený a rád se v případě potřeby, na Vás znovu obrátím.

Ing. Bc. Jiří Štěpnička - prodej garáž Tábor

Paní makléřku Ing. Andreu Kohoutovou velmi doporučujeme. Máme s ní velmi dobré zkušenosti ohledně prodeje i koupě nemovitostí, takže když jsme se rozhodli po letech přestěhovat, prodat náš dům a koupit jiný, tak jsme ani chvíli neváhali a opět jsme se obrátili na tuto NEJLEPŠÍ MAKLÉŘKU. Perfektní služby, chování, profesionální přístup a letité zkušenosti, k tomu moderní kancelář v srdci Tábora. Paní makléřka opět VŠE perfektně zařídila a my díky ní bez problémů prodali barák a teď už si užíváme naše nové DOMA. Nic nám ohledně nemovitosti nezatajila, o stavu nemovitosti popravdě informovala, takže nás po koupi nečekalo žádné nemilé překvapení. A toho si vážně ceníme. DĚKUJEME PANÍ MAKLÉŘKO!!! Marta a Václav Cifreundovi

Marta Cifreundová - prodej RD Čelkovice Tábor

Paní Kohoutovou jsem oslovila již podruhé. V létě jsem chtěla prodat byt, zrovna v době kdy byly prodeje bytů skoro neprodejné. Nic jsem nemusela řešit a o nic se starat a najednou mám byt prodaný a čekám na svuj domeček který se mi staví. Obdivuji její profesionalitu a hlavně klidné jednání. VŠEM DOPORUČUJI ???

Michaela Vojtová - Prodej bytu 2+kk Nad řekou Tábor

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Kohoutové za profesionální přístup při prodeji našeho bytu. Od prvotní schůzky jsme věděli, že ona je ten správný realitní makléř, na kterého jsme se obrátili. V krátkém časovém horizontu připravila poutavý inzerát/video prohlídku a byt se snažila prezentovat na více webových portálech a zaujmout tím co nejvíce potencionálních zájemců. V průběhu celého obchodu, dobře reagovala na všechny naše požadavky a ve správný čas s námi konzultovala všechny následující kroky obchodu. Pokud bychom v budoucnu řešili, cokoliv ohledně realit ať už v Táboře, nebo v jeho okolí obrátili bychom se opět na paní Kohoutovou.

Lenka Pancová - Prodej bytu Štítného Tábor

Nikdy jsme si nemyslely, že budeme mít takovou pohodu při prodeji Pražského bytu a zároveň koupy splněného přání,po dlouhých zhruba 8let hledání domečku v jižních Čechách, bály jsme se toho papírování, běhání po úřadech, ale paní Kohoutová nás přesvědčila o opaku, vše zařídila aniž by byl sres. Vřele doporučujeme paní Kohoutovou za dlouholeté přání.A kdyby došlo k prodeji nebo ke koupy nemovitosti obrátíme se na paní Kohoutovou znova. Děkujeme ?

Miroslav Ježek - koupě Chalupa Broučkova Lhota

Paní Ing. Andreu Kohoutovou mohu z čistým svědomím všem doporučit. Je to nejlepší makléřka s kterou jsem se kdy setkal. Spolehlivá, komunikativní, precizní, nic pro ní není problém a jakoukoli záležitost dotáhne vždy do zdárného konce. Realizoval jsem s ní prodej chaty, garáže, bytu a vždy jsem byl velmi spokojen. Paní Kohoutovou jsem doporučil i svým známým a též byli velmi spokojeni. Kdybych v budoucnu potřeboval realitní služby opět se obrátím pouze na paní Andreu.

Miroslav Novotný - prodej RD Mladá Vožice, byt a garáž Tábor

Abosultně profi přístup od začátku do konce. Mé očekávání od prodeje domu bylo, že se v tom nebudu angažovat víc, než bude nutné. Oslovit paní Kohoutovou a delegovat na ní prodej bylo jednoznačně správné rozhodnutí. Při prodeji jednala v mém zájmu. Důvěřoval jsem ji od začátku, nechal jsem ji dělat její práci a dopadlo to skvěle. Zařídila vše od A do Z bez jediné výhrady. Není nic, co bych vytknul. Jednoznačně doporučuji!

Michal Vlášek - Bytový dům Tábor

Makléřka paní Andrea Kohoutová je ve svém oboru velký profík. Podařilo se jí prodat naši chalupu v jižních Čechách brzy a za cenu, kterou jsme moc nečekali. Proto jsme si ji následně po dvou letech vybrali též pro transakci prodeje bytů v Praze a Plzni a koupi jiného bytu. Oceňuji především její velkou vstřícnost co se týče časových možností pro setkání, rychlost a férovost, a proto ji doporučuji :-).

Marcela Králová - prodej chalupa Broučkova Lhota a byt Praha

Paní Kohoutová je opravdový profesionál na svém místě. Vše má perfektně zorganizované, od prvotního kontaktu, přes focení nemovitosti, prohlídky až po samotnou realizaci prodeje. V podstatě jsme se na ničem nemuseli podílet, se vším nám ochotně poradila a vše zařídila. Navíc ve velmi krátkém časovém horizontu. Pokud budeme v budoucnosti prodávat další nemovitost, rozhodně se na paní Kohoutovou obrátíme znovu a všem ji vřele doporučujeme!

Jana Macháčková - prodej byt Sokolovská Tábor

Mnohokrát děkujeme paní makléřce za velmi příjemný a profesionální přístup. Pomohla nám s odhadem a prodejem nemovitosti na Šumavě. Velmi jsme ocenili rychlé služby, mnohaleté zkušenosti, přehledný posudek ale i to, že nám vše srozumitelně a ochotně vysvětlila.

Věra Bláhová - odhad a prodej chalupa na Šumavě

Ing. Kohoutovou doporučuji všem. Nadstandardní a profesionální přístup ke klientovi, vše vysvětlí, od začátku až do konce vše zajistí a vyřídí a vždy v zájmu klienta.

Jana Žílová - prodej RD Vysoký Újezd a pozemek Nižbor

Paní Kohoutová je profesionál každým coulem, ale co je důležité, její lidské a fér jednání. Člověk se opravdu cítí bezpečně a může jednat na rovinu. Moc moc děkujeme za pomoc ještě jednou Míša a Kája

Michaela Řezáčová - koupě byt sídliště nad Lužnicí Tábor

Na paní Kohoutovou jsme se obrátili, aby prodala nemovitost, kterou jsme zdědili. Svého rozhodnutí nelitujeme. Jsme velmi spokojeni s výsledkem, stejně jako s jejím velmi profesionálním, avšak citlivým přístupem. Také je třeba ocenit její moderní metody prodeje, zejména prezentaci na sociálních sítích.

Brigita Ptáčková - prodej RD Olešník

S paní maklerkou Kohoutovou jsem byla velice spokojena při prodeji bytu v Táboře. Vše proběhlo velice rychle, pro mě bez starostí. Vzdy co slíbila dodržela a vše do podrobnosti vysvětlila. Ještě jednou děkuji. ??

Michaela Papežová - prodej 3+1 Varšavská Tábor

Paní Andrea Kohoutová je velmi profesionální, LIDSKÁ a milá. Prodej bytu proběhl rychle a dle jasné a praktické domluvy. Je velmi vstřícná, ochotná a má vše skvěle zorganizováno. Ještě jednou moc děkuji za úžasnou spolupráci a bylo mi velkou ctí..

Jaroslava Vrňatová - prodej 3+1 Nerudova Sezimovo Ústí

S paní Kohoutovou jsem byla velmi spokojená. Se vším mi ráda poradila, pomohla mi se vším, s čím jsem potřebovala. Žádná komplikace pro ji nebyla překážkou. Bez její pomoci bych svůj komplikovaný prodej domu v Pavlově jen těžko zvládla. Vřele doporučuji. Michálková

Věra Michálková - prodej RD Mladá Vožice Pavlov

Paní Kohoutová je profesionál a na všechny aspekty prodeje nemovitosti skvěle připravena, zařídí prakticky vše, co je v rámci transakce potřeba. Pro klienta je tak prodej (či koupě) nemovitosti skutečně snadná a bezproblémová. Zejména jsem ocenil rady při přípravě bytu pro prodej a následná jednání se zájemci. Jednání bylo vždy rychlé, efektivní, zpracování požadavků prakticky obratem.

Lukáš Milisdörfer - prodej byt 3+1 Čsl Legií Č. Budějovice

Vůbec poprvé jsem využil služby realitní makléřky, takže jsem se orientoval právě podle recenzí, které mě dovedly ke kanceláři RK Stejskal a paní Kohoutové. Rozhodl jsem se proto také přispět recenzí. Profesionalita a lidský přístup paní Kohoutové je na nejvyšší úrovni. A já hlavně oceňuji lidský přístup, který paní Kohoutová má. Nemovitost byla prodána doslova během pár dnů, což jsem osobně vůbec nečekal. Už přidám jenom poslední větu - pokud bych v budoucnu chtěl prodávat, nebo kupovat nemovitost, mám jasno na koho se obrátím - samozřejmě na paní Kohoutovou ;-)

Petr Poláček - prodej byt 2+1 Č. Budějovice Puklicova

Paní Ing Kohoutovou mohu s čistým svědomím vřele doporučit....spolupracovali jsme s ní při koupi bytu, je to 100% profesionálka, celý prodej probíhal tak jak bylo domluveno, bez jediného problému. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře tak se na ní a její služby určitě obrátíme ? Boris a Veronika Šedivých

Veronika Šedivá - koupě byt Tábor Údolní

Paní Ing. Andrea Kohoutová je opravdu veliký profesionál, už při první schůzce jsme věděli, že pro prodej bytu jsme nemohli vybrat lépe. Inzerce, schůzky a následně dokumenty, o nic jsme se nemuseli starat, vše bylo vyřízeno velice rychle. Moc děkujeme za milý, lidský přístup, knížka Krtka je naše nejoblíbenější před spaním :-) Mít více nemovitostí, jdeme jen za Vámi. Přejeme Vám ať se Vám moc daří, protože správných lidí na správném místě je málo.

Veronika Behulová - prodej byt 2+1 Líšno

Velice profesionální zpracování nabídky, komunikace i řešení trochu nestandartního prodeje nemovitosti. Výborná komunikace, mohu doporučit.

Kamila Lacinová - prodej byt 3+kk Čs. Legií Č. Budějovice

Velmi příjemné jednání, paní Kohoutová byla po celou dobu jednání pevně zaměřená na náš prospěch a opravdu se jí dařilo, i s využitím současné situace na trhu. Byla vždy pozitivní, respektovala naši aktuální nepohodu a dosáhla pro nás v nejkratší době (mezi podpisem dohody o poskytování realitních služeb 8. září a podpisem předávacího protokolu s novými vlastníky 21. prosince) podmínek, kterých jsme si přáli.

Tomáš Bystřický - prodej chata Staré Sedlo u Orlíku nad Vltavou

Oceňuji skutečně vstřícný přístup podepřený praxí ve světě realit. Paní Andrea je schopna poskytnout radu či pomoc a díky tomu nedochází ke zbytečným prodlevám. V našem případě vše proběhlo podle předem stanoveného časového harmonogramu a našich představ.

Mirek Korytar - prodej byt 2+kk Planá nad Lužnicí

S paní Kohoutovou je prodej bytu taková pohoda. Pokud si vážíte svého času a peněz, tak se s důvěrou svěřte do jejích rukou. Společně s jejím manželem se postarali od A do Z o realizaci prodeje mého bytu k mé plné spokojenosti. Jsou to profesionálové na trhu realit, které mohu vřele doporučit.

Lukáš Vašíček - prodej mezonetový byt Tábor

Paní Kohoutové a jejímu týmu bychom chtěli poděkovat za vysoce profesionální přístup při prodeji našeho bytu v Českých Budějovicích. Velice nás překvapila tvorba inzerce a prezentace prodeje bytu, osobitý přístup a hlavně vždy rychlý a přesný odhad situace při jednání s kupujícími.Určitě doporučuji.

Jitka Augustýnová - prodej byt Staroměstská Č. Budějovice

Milá paní Kouhotová, Tímto příspěvkem zde společně s manželkou děkujeme za váš Vysoce profesionální přístup během celého procesu prodeje obou nemovitostí. Spolehlivost, pracovitost, ochota, loajalita, tah na branku! *****Především vyzdvihuji služby přesahující nad rámec povinností daných smlouvou*****. Během prodeje domu jsem nepocítil nejmenší pochybnost, že jsem ve správných rukou. Souběžně jsme se jako rodina už před časem rozhodli pro paní Kohoutovou,pro makléřku,která klientům naslouchá a věnuje jim péči,zkrátka jsme měli štěstí a vsadili na správného "koně"?. Paní Kohoutová, ještě jednou za vše srdečné díky. Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat.

Marcel Franc - prodej RD Chotoviny

Děkuji paní Ing. Andrea Kohoutové za prodej bytu v Pelhřimově.Profesionální a lidský přístup.Veškerá dokumentace vyřízena k spokojenosti obou stran.Vřele doporučuji.

Hanka Bardoňová - prodej byt Pražská Pelhřimov

Určitě doporučuji.Jednání paní makléřky je absolutně profesionální.Vše při prodeji dotažené do konce.Navíc je velice milá a ochotná vše vysvětlit a zařídit v dohodnutém termínu.Pokud se rozhodujete prodat svoji nemovitost a hledáte někoho spolehlivého, jste na tom pravém místě.

Zdenka Kejvalová - prodej byt kpt. Jaroše Tábor

Určitě doporučujeme realitní makléřský tandem Andrea a Dalibor Kohoutovi. Spolupráce probíhala k naprosté spokojenosti, během prodeje bytu nám velmi poradili a pomohli, obdrželi jsme hodně rad a vyšli nám ve všem vstříc. Díky nim jsme získali tip na krásné bydlení, do kterého se už moc těšíme. Jsme vděční, že jsme se rozhodli zvolit Kohoutovi při cestě k novému bydlení.

Dana Hejcmanová Krejčí - prodej byt Havanská Tábor

S prací realitní kanceláře jsme nad míru spokojeni, obzvlášť s prací paní Ing. Kohoutové. Její přístup je velmi profesionální, se vším ráda pomůže a v každé situaci je velice milá a usměvavá. Příjemným bonusem při koupi je virtuální prohlídka, která Vám umožní se do nemovitosti vrátit kdykoliv potřebujete. Tímto bych chtěla paní Ing. Kohoutové poděkovat za vstřícný a rychlý přístup.

Helena Pokojová - koupě RD Pelhřimov

S paní makléřkou mám ty nejlepší zkušenosti. Paní Kohoutová s manželem jsou opravdu lidé na pravém místě. Předností je obrovská profesionalita, jednání s klientem a jejich ochota pomoct i poté, kdy je obchod uzavřen se dnes moc nevidí. Jednají na rovinu a myslím, že tak by to mělo být. Jsem rád, že je tady někdo, komu při příštím prodeji, pronájmu nebo hledání nějaké nemovitosti mohu zavolat a vím, že potom se již nemusím o nic starat. Přeji jim hodně spokojených klientů, jako jsem byl se službami spokojený já. DĚKUJI

Vávrovský Jan - prodej RD Tábor a koupě bytu Tábor

Přes paní Kohoutovou jsme loni kupovali byt v Táboře. Hned při prohlídce nás zaujala svou profesionalitou a lidským přístupem. Nebyl pro ni problém ani velmi rychlý prodej menšího bytu v Praze, což nám ušetřilo spoustu času a starostí. Paní makléřku vřele doporučujeme, komplexní péče, která prodejem/koupí nemovitosti nekončí.

Broža Vojtěch - koupě bytu Tábor a prodej bytu Praha

Efektivni a komplexni sluzby, profesionalni pristup a bezproblemove vyrizeni prodeje bytu. Z pracovnich duvodu jsem nemohl byt pritomen pri prohlidkach apod., pani Kohoutova vse bez problemu vyridila na miste a transakci dotahla bez zbytecnych prodlev k uspesnemu konci. Jeji sluzby urcite v budoucnu opet vyuziji.

Pokorný Tomáš - prodej bytu Tábor Brigádníků

Když jsme s manželkou zvažovali, jaké realitní kanceláři svěřit prodej našeho krásného bytu, dali jsme na dobré reference na paní Kohoutovou a jejího manžela. Řekli jsme si doma, že když dobře prodá byt, svěříme jí posléze prodej větší a dražší nemovitosti. Byt prodala skvěle, tak se těšíme na druhé kolo.. :-)

Manželé Horovi - prodej bytu Tábor Údolní

Paní Kohoutová je naprostý profesionál ve svém oboru. Prodej našeho bytu proběhl velmi rychle, vše bylo perfektně připraveno a vždy s dobrou náladou a milým úsměvem. Ještě jednou děkujeme, Vaňáskovi.

manželé Vaňáskovi - prodej byt Velešín

Potřebovala jsem pomoci s prodejem mé nemovitosti. Díky této RK a zejména díky paní makléřce Ing. Andree Kohoutové a její precizní práci se prodej realizoval rychle. Teď je dům již prodán, nový majitel je spokojen a já šťastná, že vše proběhlo rychle. Doporučuji spolupráci.

Máchová Kateřina - prodej RD Sedlčany

velmi šikovná paní, která rozumí svému oboru.ochota řešit jakkoliv složitou situaci, příjemná komunikace a profesionální přístup

Nikola Kaucová - koupě domu Vlčice u Jindř. Hradce

Úžasná, profesionální spolupráce. Děkuji za přístup, otevřenost a to množství pozitivní energie.

Vít Hlaváček - prodej chalupy Bečice

S paní Kohoutovou, která zajistila kompletní prodej našeho domu včetně veškeré potřebné agendy, se nám velmi dobře spolupracovalo. Je skutečná profesionalka ve svém oboru a dělá svoji práci opravdu velmi dobře. Bude-li někdy v budoucnu další příležitost, zcela určitě znovu rádi využijeme jejích služeb. S manželem navíc tvoří dobře vyvážený tým. Moc jim oběma děkujeme.

Zdeněk Vrňata - prodej RD Chlebov u Soběslavi

Manželé Kohoutovi jsou oba skvělí profíci,kupovaly jsme s nimi domek a současně prodávaly byt a zahrádku bez komplikací se to neobešlo vše zvládly na jedničku,tak příjemný a lidský přístup by měl mít každý,přeji hodně spokojených klientů,moc děkujeme at se daří zdraví Vondrovi

Milena Vondrová - prodej bytu Sedlčany a koupě domu Sedlčany

S čistým svědomím vřele doporučuji realitní služby paní Kohoutové, jednání bylo slušné, férové a velice příjemné. S prodejem nemovitosti jsem do této chvíle neměla žádné zkušenosti a paní Kohoutová se mi snažila vše srozumitelně vysvětlit. Se svým manželem jsou sehraná dvojka. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Monika Kratochvílová - prodej chalupy Malý Ježov

Tímto ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci při prodeji nemovitosti! Pamatuji si na náš první telefonát, kdy jste mi popisovala, jak vše probíhá ... váhala jsem, nevěřila jsem ... nyní mohu potvrdit, že jste měla pravdu a za skvělé služby Vaší RK (především Vás a Vašeho manžela) velice děkujeme. Jak jsem se osobně "spálila" s prodejem svého bytu v Praze před 5 lety (s nejmenovanou pražskou RK), tak nyní jsem naopak byla službami RK velmi mile překvapena a vřele Vás doporučujeme dál.

A. Hofmannová - prodej byt Moskevská Tábor

Chceme poděkovat a pochválit paní Kohoutovou, která s vysokou profesionalitou, citem a precizností postupovala při realizaci našeho záměru,prodej nemovitosti.Její příjemný a lidský vztah ke klientům i zájemcům byl daleko nad rámec pouhé profesionality. A to je v dnešní době třeba ocenit.Realitní kancelář Stejskal může být a to právem hrdá na takovou spolehlivou a přesnou makléřku. S přátelskými pozdravy manželé Bezděkovi.

Adolf Bezděk - chata Bednárec u Jindř. Hradce

Děkuji za poskytnuté služby, spolupráce s Vámi byla bez chyby, přeji hodně úspěchů.

A. Pícha - prodej byt Klostemannova Písek

Jsou úžasní. Paní Kohoutová i její manžel, právě proto, že se nevyznám v právních kličkách a daních uvítala jsem i možnost zpracování daňového přiznání. Jsou to prostě lidé na správném místě. Děkuji.

Ludmila Chytilová - koupě a následný prodej pozemek Soběslav

Efektivní a komplexní služby, profesionální přístup a bezproblemové vyřízení prodeje bytu. Z pracovních důvodů jsem nemohl být přítomen při prohlidkách apod., paní Kohoutová vše bez problemů vyřídila na mistě a transakci dotáhla bez zbytečných prodlev k úspěšnému konci. Její služby určitě v budoucnu opět využiji.

Tomáš Pokorný - prodej bytu Budovatelů Tábor

Výborná spolupráce, profesionální, lidský přístup, nejen že jsme prodávali byt a chalupu, ale zároveň jsme kupovali dům a to vše přes paní Kohoutovou. Byli jsme velice spokojeni. A nemůžu jinak než chválit.Mohu jen doporučit a ještě jednou moc a moc děkujeme ?

Gabriela Koubová - prodej bytu Farského Tábor a chalupy obec Hrejkovice, koupě domu Kloužovice

Přes paní Kohoutovou jsme kupovali s přítelkyní byt v Sezimově Ústí a od první schůzky jsme byli rádi, že jsme narazili právě na ní. Paní Kohoutová je velice příjemná a profesionální makléřka a sám, jako obchodník, ji velmi oceňuji. Co se týče pomoci, poradenství a vyřízení všech náležitostí s koupí bytu spojených, zde rovněž musím paní Kohoutové poděkovat a hodnotit ji nejlépe, jak to jen jde. Rozhodně doporučuji.

Lukáš Kloc - koupě byt Sezimovo Ústí

Měli jsme zkušenost již dvakrát a vždy jsme byli spokojeni jak s rychlostí, tak s milým přístupem. Tento manželský pár za vás vše vyřídí, dobře vysvětlí a pokud si s něčím nevíte rady, rádi vám ve všem poradí a pokud je v jejich silách pomůžou jak nejlépe to umí. Hned po prvním setkání víte, že mluvíte s profíkem ve své profesi. Ale zároveň zároveň v nich vidíte lidskost a pochopení. Za nás doporučujeme na sto procent. Jste jedničky!

Nikola Žáková - prodej pozemek Jeníčkova Lhota, koupě byt Tábor

Profesionální přístup, vždy mi poradila se všemi spletitostmi realitního obchodu - vyřešení odstranění zástavy z naší nemovitosti, předkupního práva a zároveň koupě nové nemovitosti a propojení obou transakcí tak, aby byli všichni spokojeni a včas přestěhováni. Byli jsme opravdu spokojeni a sužby paní inženýrky rádi doporučíme dál.

Jaroslav Hlad - prodej domu České Budějovice, koupě bytu Tábor

Nechtěli jsme mít s prodejem bytu žádné starosti a proto jsme se rozhodli pro paní Kohoutovou na kterou jsme doteď slyšeli jen samá pozitiva. Paní Kohoutová je profesionálka každým coulem. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. A nám tudíž nezbývá nic jiného než její služby doporučit i dalším lidem ? Paní Kohoutová děkujeme.

manželé Divišovi - prodej byt Planá nad Lužnicí Strkov

Rádi bychom s manželem poděkovali paní Kohoutové, za její příjemný a profesionální přístup. Jak prodej, tak následný nákup nemovitosti proběhl bez jakéhokoli problému. Její práci není opravdu cokoli vytknout. Všem, kdo zvažují prodej nebo nákup nemovitosti, vřele doporučuji služby paní Kohoutové. Děkujeme.

manželé Bažantovi - prodej byt Planá nad Lužnicí, koupě pozemek Soběslav

Velice doporučuji paní Andreu Kohoutovou z realitky Stejskal. Nejenže mi prodala moji nemovitost během týdne,ale obratem mi zajistila koupi bytu,který se mi moc líbil a jsem v něm spokojená. Je to zlatíčko,hodně jsem se s ní nasmála.Je profesionálka a zároveň oplývá velkým smyslem pro humor. Svých klientů si hodně váží ,to je poznat. Klidně se jí svěřte do ruček,dobře poradí a pomůže.

Olga Šimíková - prodej byt Chýnov a koupě byt Planá nad Lužnicí

Chci se vyjádřit k různým poznámkám typu:Realitka ne,dej si inzerát a máš prodáno.Není to pravda,chci tímto vyjádřit velký dík p.Kohoutové za velký kus práce,prodej domu byl opravdu bez starostí,vše zařídila,vyřídila,po celou dobu nás vysloveně vedla za ručičku,nemuseli jsme se o nic starat,nic zjišťovat a nikde se zdržovat,navíc vše bylo rychlé a precizní.Za to jí patří velký dík.Za mě rozhodně realitka ANO.

Alena Štrohmajerová - prodej domu Mladá Vožice

Spokojenost především s přístupem a prací paní Andrea Kohoutová Makléřka při koupi nemovitosti v Táboře. Vše proběhlo dle mých představ a v domluvených termínech. Paní Kohoutová zařídila a upozornila na vše potřebné během procesu koupě, ale i poté. Díky této zkušenosti jsem se na paní Kohoutovou opět obrátil i s pronájmem nemovitosti.

Jiří Suda - Koupě bytu 9. května Tábor

Naprosto lidské jednání, obětavost, trpělivost. Na focení si paní Andrea přinesla i vlastní dekorace a kvalita fotoaparátu se širokoúhlým záběrem vykonala svou práci. Paní makléřka nám zároveň radila i při koupi nového obydlí, i když by jí to mohlo být fuk. S jejím manželem nám pomohli dotáhnout do konce i takové kostlivce jako nezaměřenou část prodávané nemovitosti, o které jsme nevěděli, dodatečnou kolaudaci apod.... Vše časově klaplo a dobře dopadlo. Dokonce i půl roku po prodeji nám připomněla, abychom si nezapomněli zkontrolovat odhlášku daně z nemovitosti a dát přiznání na nemovitost novou. Klobouk dolů! Nemyslím si, že je to jen kvůli tomu, že jsme si vytvořili přátelský vztah. Děkujeme a můžeme s klidným svědomím doporučit!

Iva Šustková - prodej Statek Sviny u Veselí nad Lužnicí

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení