Chci prodat nemovitost


1

hájím vaše zájmy

2

® HOMESTAGING A PROFI FOTKY

PRVNÍ DOJEM NIKDY NEDOSTANE DRUHOU ŠANCI....ANEB JAK PRODAT ZA VYŠŠÍ CENU

Jsou dvě možnosti, buď klienta oslovíme a vyvoláme v něm zájem o nabízenou nemovitost a nebo koupí jinou. A proto je tu tzv. homestaging neboli příprava nemovitosti na prodej. Vaši nemovitost upravíme, uklidíme, případně i vymalujeme a vystěhujeme, vše s jedním jediným cílem - oslovit zájemce o koupi a prodat za nejvyšší možnou cenu. 

PRŮMĚRNÁ DOBA PRODEJE JE 3 MĚSÍCE


3

® VIDEOPROHLÍDKY

Našim klientům zajišťujeme nadstandardní služby a mezi ně patří i videoprohlídky nemovitostí včetně možnosti natočení okolí domu pomocí dronu. Sledovanost inzerátu s videem se zvyšuje o 88%. O zatraktivnění nemovitosti oproti konkurenčním nabídkám ani nemluvě. Propagace videa probíhá na realitních serverech a formou placené reklamy na Youtube kanále, Facebooku, Instagramu a na Googlu.

4

Virtuální prohlídka

Nejmodernější způsob pro prodej nemovitostí je 3D scan neboli virtuální prohlídka. Díky němu si můžete nemovitost projít v realném čase a prostoru a udělat si detailní představu o stavu, dispozici a atmosféře nemovitosti.  3D brýle zážitek ještě umocní. Neztrácejte čas zbytečnými prohlídkami - jděte na jistotu.

5

Půdorys

Je pro vás důležitá orientace místností? Nechcete jezdit na zbytečné prohlídky a zjistit, že pro vás není nemovitost vhodná? Pak pro vás máme připraveny 2D a 3D půdorysy nemovitostí s přesným umístěním jednotlivých místností pro lepší orientaci. 

6

Reklama na sociálních sítích

Moderní způsob propagace obnáší i placenou propagaci na sociálních sítích - Facebook, Instagram a Youtube. Cílení dle lokality či profesního zaměření klientů je výhodou pro různé typy nemovitostí.

Průměrně 15 % vyšší cena pro vás díky moderní formě propagace a placené reklamě.

7

Webová stránka nemovitosti

Vlastní webová stránka nemovitosti jako bonus a další možnost pro rozsáhlou reklamní kampaň.   

maklerka_pro_jizni_cechy-4

8

prodej formou aukce

V případě, že se podaří zajistit více zájemců, jediným způsobem, jak rozhodnout spravedlivě mezi zájemci, je uspořádání aukce. Pro prodávající je tento způsob rozhodování velmi oblíbený a navíc pomůže majiteli získat nejvyšší možnou cenu. 

9

PRÁVNÍ SERVIS

Právní servis nám od roku 2015 zajišťuje naše dvorní advokátka Mgr. Klára Čutková a její tým. Jsme s jejím pro klientským servisem naprosto spokojeni. Je vždy připravena poradit i s těmi nejzapeklitějšími prodeji nemovitostí. Kromě jejího osobního přístupu také oceňuji její neustálé vzdělávání v oboru a znalost legislativy a judikatur. Zajištuje nám pro klienty kupní smlouvy a smlouvy o úschově finančních prostředků. Pro bezpečnost transakce zajišťuje i vklad ověřené kupní smlouvy na katastr nemovitostí po úhradě finančních prostředků na účet úschovy.

Čutková advokátní kancelář, s.r.o.
IČO: 26109646
Adresa: Široká 432/11, České Budějovice      
Kontakty: cutkova@advokatibudejovice.cz
  tel: 775 176 170
 

 

10

FINANCOVÁNÍ KOUPĚ NEMOVITOSTI

Zdarma a nezávazný scoring financování (zjištění stavu vašeho možného financování)

Pomoc při zajištění hypotečního úvěru ve spolupráci s odborníky s dlouholetou praxí. Díky této spolupráci můžeme kupujícímu garantovat vrácení rezervačního poplatku v případě zamítnutí hypotéky ze strany banky.

Pomoc při zajištění pojištění nemovitosti

11

Další poskytované služby

Pomoc při zajištění vypracování Průkazu energetické náročnosti budov (PENB)

Zpracování posouzení tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení

 

12

® A VŽDY NĚCO NAVÍC

REFERENCE

Vyplňte kontaktní formulář a brzy se vám ozvu


Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení