O mně


 "ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 22 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my! Realitní tým Andrea a Dalibor Kohoutovi.

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ

web_navrh_foto

Od roku 2014 spolupracuji v týmu s mým manželem Daliborem Kohoutem. Díky této spolupráci jsme schopni lépe uspokojit zvyšující se nároky našich klientů. Manžel jakožto analytický typ a milovník tabulek se výborně vyzná ve spleti paragrafů a měnících se požadavků finančního a katastrálního úřadu. V naší kanceláři se specializuje na pronájmy. Absolvoval několik specializovaných školení na pronájmy a správu nemovitostí včetně školení u soudkyně Nejvyššího soudu.

Já jakožto absolutně netabulkový typ  se věnuji zejména práci v terénu, komunikaci se zákazníky a marketingu, který jsem vystudovala. Mojí specializací je příprava nemovitostí na prodej. Pokud potkáte jednu bláznivou makléřku s plným autem polštářků, přehozů a různých doplňků, tak to jsem já a opravdu se k vám nestěhuji, jdu připravit vaši nemovitost na prodej, tak abychom udělali ten nej nej nejlepší první dojem a získali pro vás co nejvyšší možnou cenu  . Jsem specialistou na prodej rezidenčních nemovitostí a nemovitosti v insolvenci či s exekucemi.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ - Pro naše klienty připravuji 3D půdorysy , točíme videoprohlídky , využíváme profesionálního fotografa , s mým týmem připravuji nemovitosti na prodej - Home Staging, k propagaci nemovitostí využívám sociálních sítě zejména Facebook a Youtube, aktivně využíváme tištěnou reklamu v lokálním tisku a v neposlední řadě realitní servery a jejich možnosti upřednostnění našich nabídek před konkurenčními formou placeného Topování. Vše s jasným cílem 

PRODAT VAŠI NEMOVITOST ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI!

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat.

Pojďme se setkat u dobré kávy a probrat vaše představy a možnosti spolupráce vedoucí k úspěšnému prodeji či pronájmu vaší nemovitosti. 

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my.

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

  

 

 

 

 

 

 

11+
let zkušeností v oboru
1000+
klientů
820
realizovaných transakcí
Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Proč právě se mnou?


OSOBNÍ PŘÍSTUP


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej využívám moderní nástroje a špičkové služby.

ZNALOST MÍSTNÍHO TRHU


Tam kde pracuji, tam také bydlím.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení