Jak pracuji


1

® HOMESTAGING A PROFI FOTKY

PRVNÍ DOJEM NIKDY NEDOSTANE DRUHOU ŠANCI....ANEB JAK PRODAT ZA VYŠŠÍ CENU

Jsou dvě možnosti, buď klienta oslovíme a vyvoláme v něm zájem o nabízenou nemovitost a nebo koupí jinou. A proto je tu tzv. homestaging neboli příprava nemovitosti na prodej. Vaši nemovitost upravíme, uklidíme, případně i vymalujeme a vystěhujeme, vše s jedním jediným cílem - oslovit zájemce o koupi a prodat za nejvyšší možnou cenu. 


2

® VIDEOPROHLÍDKY

Našim klientům zajišťujeme nadstandardní služby a mezi ně patří i videoprohlídky nemovitostí včetně možnosti natočení okolí domu pomocí dronu. Sledovanost inzerátu s videem se zvyšuje o 88%. O zatraktivnění nemovitosti oproti konkurenčním nabídkám ani nemluvě. Propagace videa probíhá na realitních serverech a formou placené reklamy na Youtube kanále, Facebooku, Instagramu a na Googlu.

3

Virtuální prohlídka

Nejmodernější způsob pro prodej nemovitostí je 3D scan neboli virtuální prohlídka. Díky němu si můžete nemovitost projít v realném čase a prostoru a udělat si detailní představu o stavu, dispozici a atmosféře nemovitosti.  3D brýle zážitek ještě umocní. Neztrácejte čas zbytečnými prohlídkami - jděte na jistotu.

4

Půdorys

Je pro vás důležitá orientace místností? Nechcete jezdit na zbytečné prohlídky a zjistit, že pro vás není nemovitost vhodná? Pak pro vás máme připraveny 2D a 3D půdorysy nemovitostí s přesným umístěním jednotlivých místností pro lepší orientaci. 

5

Reklama na sociálních sítích

Moderní způsob propagace obnáší i placenou propagaci na sociálních sítích - Facebook, Instagram a Youtube. Cílení dle lokality či profesního zaměření klientů je výhodou pro různé typy nemovitostí.

6

Webová stránka nemovitosti

Vlastní webová stránka nemovitosti jako bonus a další možnost pro rozsáhlou reklamní kampaň.   

maklerka_pro_jizni_cechy-4

7

prodej formou aukce

V případě, že se podaří zajistit více zájemců, jediným způsobem, jak rozhodnout spravedlivě mezi zájemci, je uspořádání aukce. Pro prodávající je tento způsob rozhodování velmi oblíbený a navíc pomůže majiteli získat nejvyšší možnou cenu. 

8

Další poskytované služby

Pomoc při zajištění vypracování Průkazu energetické náročnosti budov (PENB)

Zpracování posouzení tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení

Zdarma a nezávazný scoring financování (zjištění stavu vašeho možného financování)

Pomoc při zajištění hypotečního úvěru

Pomoc při zajištění pojištění nemovitosti

9

® A VŽDY NĚCO NAVÍC

 Hájím Vaše zájmy  

 

 Průměrná doba prodeje 3 měsíce  

 o 15 - 20% vyšší cena pro vás díky moderní formě propagace a placené reklamě

 Prodávající se podílí na výběru kupujícího

 Prodej formou aukce

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení