Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej vila s vnitřním bazénem Planá nad Lužnicí

Ostrovec-3

Popis nemovitosti

CENA: 12.500.000,- Kč

Exkluzivně na prodej zajímavá celopodsklepená prvorepubliková vila o celkové dispozici 9+2 se dvěma koupelnami, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí v Plané nad Lužnicí. Prvorepublikové prvky jako fasáda, vysoké stropy a zachovalé interiérové dveře tvoří jedinečnou atmosféru domu. U vily je budova s krytým vyhřívaným bazénem a saunou propojená s úžasným pozemkem osázeným jehličnatými stromy tvořícími příjemné soukromí v centru města. Budova s krytým bazénem včetně bazénu samotného je vytápěna tepelným čerpadlem. Podlaha je zde vytápěna podlahovým vytápěním.
Doporučuji shlédnutí videoprohlídky a virtuální prohlídky (na liště lze přepínat mezi jednotlivými patry a měřit vzdálenosti podle pravítka) umístěné v inzerci.
Pozemek o celkové výměře 3.044 m2 je oplocený a možností posezení na rozlehlé zahradě, kde se nachází terasa s venkovním krbem a dětský koutek s pískovištěm, houpačkou a skluzavkou. Pozemek par. č. 527 o výměře 1.735 m2 by šlo oddělit jako samostatnou stavební parcelu. Nemovitost má celkem 3. podlaží. Suterén, kde se nachází technické zázemí včetně kotelny s plynovým kondenzačním kotlem Buderus. První a druhé patro, které je znázorněno na půdorysech v inzerci. Podkroví tohoto výjimečného domu je vhodné např. pro ateliér. Aktuálně se celý dům pronajímá formou krátkodobého pronájmu. Vytápění včetně ohřevu vody je řešeno plynovým kotlem umístěným v suterénu domu. Voda je obecní i z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do vlastní kořenové ČOV. Je zde možnost napojení na obecní kanalizaci.
Dálnice D3,která se nachází za Planou nad Lužnicí poskytuje výbornou dopravní dostupnost směrem na Č. Budějovice i Prahu. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně školy, školky, obchodů, pošty a úřadů.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování včetně garance vrácení rezervačního poplatku vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.
Pro bližší informace a osobní prohlídku volejte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

prodej-rodinny-dum-plana-nad-luznici-3044m2-plana-1np-1f26e6

prodej-rodinny-dum-plana-nad-luznici-3044m2-plana-2np-2751e2

pojďme společně prodat i vaši nemovitost

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Realitní tým Kohoutovi

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF