Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO Prodej řadový rodinný dům Veselí nad Lužnicí

ostrovec

Popis nemovitosti

CENA: 6.500.000,-Kč

Exkluzivně na prodej prostorný krajní řadový rodinný dům s garáží, technickým zázemím a prostornou zahradou v klidné části Veselí nad Lužnicí v ul. Na Potoce. Nemovitost se nachází v docházkové vzdálenosti do centra města.
Doporučuji shlédnutí video prohlídky a virtuální prohlídky umístěné v inzerci včetně půdorysu domu.
Cihlový zateplený dům o dispozici 4+1 se dvěma komorami, spíží a garáží skýtá svým majitelům pohodlné bydlení v klidné zástavbě. K nemovitosti patří pozemek o celkové výměře 765 m2 včetně zastavěné plochy ca 138 m2. Na pozemku se nachází kolny a skleník. Na zahradě se nachází také příjemné posezení a dostatek prostoru na záhonky a ovocné stromy.
Celý dům prošel v roce 2011 rekonstrukcí, která zahrnovala kromě jiného zateplení, novou střešní krytinu včetně izolací stropů, nové rozvody vytápění, částečně novou elektřinu, novou kuchyňskou linku a nová dřevěná okna.
Dům je rozdělen do 2 pater. Přízemí slouží jako obytné a zároveň je zde technické zázemí domu (prádelna, komory, dílna) včetně garáže. V druhém patře jsou 3 obytné místnosti a druhá. Koupelna s vanou a WC.
Dispozice domu je znázorněna na přiložených půdorysech jednotlivých pater v inzerci. Za domem již končí místní zástavba.
Vytápění je řešeno krbem v obývacím pokoji a plynovým kotlem. Odpady jsou svedeny do jímky společné pro 4 řadové domy. V dohledné době proběhne rekonstrukce místní komunikace a prodloužení obecní kanalizace až k domu. Voda je obecní.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Nejvýhodnější financování s garancí vrácení rezervačního poplatku vám zajistíme zdarma.
Pro bližší informace volejte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

veseli_1np

veseli_2np

POJĎME SPOLEČNĚ PRODAT I VAŠI NEMOVITOST

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Realitní tým Kohoutovi

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Kontakt

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 25 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF