Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO Prodej rodinný dům Tábor - Čelkovice

pana6560-hdr

Popis nemovitosti

CENA: 7.250.000,- Kč

Exkluzivně na prodej zrekonstruovaný rodinný dům 5+kk s jedinečnou atmosférou v klidné části Tábora – Čelkovic ulice U Lípy. Částečně podsklepený dům s obytným podkrovím se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města.

Doporučuji shlédnutí video prohlídky a virtuální prohlídky v inzerci. Je k dispozici včetně půdorysů, pohledu z dronu a možnosti měření vzdáleností. Funkce jsou umístěny na spodní listě virtuální prohlídky nebo pod terčíky v obývacím pokoji.

Jedinečnou atmosféru domu dotváří jeho poloha u majestátní lípy s krásným výhledem na centrum města včetně pohledu na hrad Kotnov a věž kostela. K domu patří slunný pozemek o velikosti 360 m2, kde je umístěn bazén, přístavek na nářadí s dílnou a zastřešené posezení propojené s obývacím pokojem, které tvoří zimní zahradu. Celková podlahová plocha obou pater je cca 158 m2. Na terasu je vchod z ložnice nebo ze přes vnitřní dvůr.

Dům prošel zásadní rekonstrukcí z r. 2004 - 2007, kdy bylo vystavěno obytné podkroví včetně nových krovů a střešní krytiny Cembrit grafitové barvy. V rámci této rekonstrukce proběhla modernizace domu včetně elektroinstalace, nové štuky, rozvodů ústředního topení včetně osazení radiátory a napojení na plynový kotel, rozvodů vody, výměny oken za nová dřevěná zn. ELK, nový nátěr fasády a částečné obložení zdiva palubkami z přední stany. K rekonstrukci je k dispozici technická zpráva. Dalšími dílčí rekonstrukce proběhly v roce 2015 a 2018 - rekonstrukce spodní koupelny, nová kuchyňská linka, bazén, zastřešené posezení, přístavek na nářadí, dodělání terasy a oplocení pozemku.

Dům je napojen na obecní vodovod i dvě vlastní studny. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Vytápění a ohřev vody je řešen centrálně plynovým kotlem. Dispozičně je dům řešený jako 5+kk se dvěma koupelnami, komorou, sklepem, zastřešeným posezením a dílnou.

Dispozice domu viz půdorysy v inzerci:
V přízemí se nachází vstupní předsíň s vchodem do sklepa, jídelna (může být i obývací pokoj) s kuchyňským koutem, obývací pokoj s východem na zahradu, dětský pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, komora a schodiště do patra.
1.patro:
Zde jsou umístěny dvě místnosti – ložnice s terasou a druhý dětský pokoj, otevřené atrium s pracovním koutem a skříněmi, koupelna s vanou a WC
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zařídíme zdarma v rámci našich služeb.
Pro více informací volejte makléřku nabídky Ing. Andreu Kohoutovou.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

celkovice_1np celkovice_2np

Pojďme společně prodat i vaši nemovitost

Kontakt

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Realitní tým Kohoutovi

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF