Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO Prodej Rodinný dům Sezimovo Ústí

ostrovec-8

Popis nemovitosti

CENA: 3.990.000,- Kč

PRODÁNO

Hledáte kompromis mezi domem a bytem? Chcete klid, a přesto být v centru dění? Kupte si baťovku. Exkluzivně na prodej částečně podsklepený rodinný dům s garáží tzv. baťovka o dispozici 3+1 se spíží, balkonem a zděným sklepem v klidné části ulice Wolkerova v Sezimově Ústí. Z domu je výhled do zeleně za domem. Doporučuji shlédnutí video prohlídky a virtuální prohlídky v inzerci. Je k dispozici včetně půdorysů a možnosti měření vzdáleností. Funkce jsou umístěny na spodní listě virtuální prohlídky.
Dům se nachází se v klidné lokalitě původní zástavby Sezimova Ústí. K domu patří pozemek o velikosti 253 m2 včetně dvou zastavěných ploch o velikosti 54 m2 (zastavěná plocha domu) a 22 m2 (garáž). Dům je o velikosti cca 72 m2 viz půdorysy jednotlivých pater. Nemovitost je v původním udržovaném stavu určena k rekonstrukci dle představ nového majitele. Vytápění je řešeno centrálně starším elektrokotlem. Voda i kanalizace jsou obecní. Jako záložní zdroj vody zejména na zalévání je za zahradou na obecním pozemku k dispozici společná studna pro několik domů.
V docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, sportoviště, obchodní centra, pošta, lékárna, zastávka MHD a další občanská vybavenost.
Dům je bez právních vad bránících prodeji. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma. Pro osobní prohlídku kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

pudorys_wolkerova_1np pudorys_wolkerova_2np

POJĎME SPOLEČNĚ PRODAT I VAŠI NEMOVITOST

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Realitní tým Kohoutovi

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF