Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD s bazénem v Sedlečku u Chotovin

ostrovec

Popis nemovitosti

CENA: 12.900.000,- KČ

Chcete si plnit své sny? Pak právě pro vás je exkluzivně na prodej jedinečný rodinný dům s vnitřním bazénem a terasou v Sedlečku u Chotovin.
Doporučuji shlédnutí videoprohlídky a virtuální prohlídky (na liště lze přepínat mezi jednotlivými patry a měřit vzdálenosti podle pravítka) umístěné v inzerci.
Dům byl zkolaudován v roce 2006. Na výstavbu domu byly použity kvalitní materiály a byl kladen důraz na tepelně izolační vlastnosti nemovitosti. Je vystavěn z pórobetonových tvárnic Hebl 37,5 s izolačními vlastnostmi jako atriový o dispozici 6+1 se třemi koupelnami a dvěma technickými místnostmi, šatnou u ložnice a spíží u kuchyně viz půdorysy v inzerci. Bonusem je odpočinková místnost přístupná z domu o o velikosti 69 m2 s vnitřním bazénem, vířivkou a barem, ze které je východ přímo na zahradu. Střecha je sedlová z betonových tašek domácí výroby. Okna jsou dřevěná s izolačními dvojskly. V celém domě je kladen důraz na moderní a funkční design a dřevo. Domem se prolínají masivní prvky - vchodové dveře, oblouky, schodiště. Dům splňuje veškeré požadavky kladené na moderní bydlení a zároveň je v klidné lokalitě obklopen přírodou. K domu patří pozemek o celkové výměře 2.241 m2 včetně zastavěné plochy o velikosti 241m2. Obytná plocha celého domu včetně odpočinkové místnosti s bazénem je
Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem Hot jet vzduch-voda a teplovzdušným krbem. Čerpadlo zajišťuje vytápění, ohřev vody i ohřev vody v bazénu. V podlaze celého domu je podlahové vytápění. Voda je obecní i ze studny s možností přepínání. Voda je hrazena paušálně bez omezení spotřeby 2.100,- Kč/rok. Odpady jsou svedeny do vlastní ČOV Envipur Bio cleaner.
V domě jsou připraveny rozvody na předokenní žaluzie, centrální vysavač a na závlahu.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma. Při využití financování přes smluvního partnera RK garantujeme vrácení rezervačního poplatku při neschválení úvěru ze strany banky.
Pro bližší informace a osobní prohlídku volejte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys_sedlecko_1np pudorys_sedlecko_2np

POJĎME SPOLEČNĚ PRODAT I VAŠI NEMOVITOST

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Realitní tým Kohoutovi

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Kontakt

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář