Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej rodinného domu s terasou v Chotovinách

 

na Vyhlídce

fullsizeoutput_268a

   

PRODÁNO

Popis nemovitosti

PRODEJ PODSKLEPENÉHO RODINNÉHO DOMU S

TERASOU V CHOTOVINÁCH NA VYHLÍDCE

Chcete si plnit své sny? Pak právě pro vás je zde novinka domu v Chotovinách na Vyhlídce.

Cena domu je konečná - prodej je osvobozen od daně z nabytí. 


Exkluzivně na prodej podsklepená novostavba rodinného domu 5+kk s terasou v obci Chotoviny. Dům včetně jeho terasy je situován na jih a jeho poloha na "vyhlídce" zajišťuje krásný výhled do krajiny nerušený okolní zástavbou. Dům splňuje veškeré požadavky kladené na moderní bydlení a zároveň je 50m od lesa a louky. K domu patří pozemek o celkové výměře 1009m2 včetně zastavěné plochy o velikosti 271m2.
Na výstavbu domu byly použity kvalitní materiály a byl kladen důraz na tepelně izolační vlastnosti nemovitosti. Díky tomu jsou dnes celkové náklady na provoz domu ve výši 2.500,- Kč měsíčně (z toho je počítáno 500,- na vodu, zbytek na elektřinu včetně vytápění). V celém domě je kladen důraz na moderní a funkční design a dřevo. Strop v obývacím pokoji je obložen estonským smrkem. Domem se prolínají masivní prvky z dubového dřeva - vchodové dveře, zábradlí, části kuchyně.
Dům je vystavěn z Ytongu 45 cm, který má tepelně izolační vlastnosti jako zateplený dům. Střešní krytina je v pálené tašky Tondach Figaro 11. Na izolaci podlah byl použit tvrzený polystyren o tloušťce 25 cm. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem NT RX 130 a krbem. V podlaze celého domu je podlahové vytápění. Ohřev vody je zajištěn přes tep. čerpadlo. Voda i kanalizace je obecní.
Dispozice domu je znázorněna na přiložených pláncích. V suterénu domu byl plánovaný nebytový prostor, takže jej lze pohodlně předělat i na bytovou jednotku 2+kk. Veškeré odpady a sítě jsou zde připraveny. Nicméně může sloužit jen jako úložný prostor pro dům.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma. Při využití financování přes smluvního partnera RK garantujeme vrácení rezervačního poplatku při neschválení úvěru ze strany banky (bližší info poskytne makléřka).
Pro bližší informace a osobní prohlídku volejte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou 723 504 504.

snimek_obrazovky_2019-06-09_v_23.21.18

Videoprohlídka

KONTAKT

ING. ANDREA KOHOUTOVÁ 

723 504 504

REALITNÍ MAKLÉŘKA PRO JIŽNÍ ČECHY

CERTIFIKOVANÁ MAKLÉŘKA NORMY ISO 17 024

HAL_8967-kopie

Chcete i vy výhodně prodat vaši nemovitost?

 

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Zde je odkaz na mé reference

 

ROZUMÍME REALITÁM I VÁM

 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF