Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO Prodej RD se stodolami Srlín

prodej-rodinne-domy-0m2-bernartice-srlin-ee82ae69-0fbb-49d4-ba22-e56f2939576b-1-201-a-ac8b3a

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivně na prodej dvougenerační rodinný dům se stodolami a vlastním rybníčkem v obci Srlín nedaleko Bernartic. Doporučuji shlédnutí virtuální prohlídky uvedené v inzerci včetně půdorysů uvedených pod terčíky v horním obývacím pokoji. Pod označením 360 ° je možné shlédnout zahradu před domem.
K domu patří slunný pozemek o celkové velikosti 2.420 m2 včetně zastavěné plochy viz katastrální mapa v inzerci. Zastavěná plocha domu a technických částí na pozemku činí je cca 530 m2 a užitná cca 192 m2. Pozemek je rozdělen na dvě části. Jedna část pozemku je přímo u domu a tvoří uzavřený dvůr spolu s domem a stodolami. Na této části zahrady vedle vstupních vrat je umístěna další technická budova využívána nyní jako zázemí pro včelaření stávajícího majitele. Na ni navazuje zastřešené posezení. K dispozici je zde i menší nadzemní bazén. Druhá část zahrady je za stodolou. V domě jsou dvě bytové jednotky. V přízemí je byt 2+1 s komorou a technickou místností průchozí do kotelny. V 1. patře se nachází bytová jednotka 4+kk s koupelnou se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC. Dispozice jsou uvedeny v inzerci i virtuální prohlídce. Nemovitost prošla několika rekonstrukcemi. Rekonstrukce střech nad domem a stodolami proběhla v roce 2015. Rekonstrukce horního bytu v roce 2017. Rekonstrukce bytu zahrnovala kompletní rekonstrukci vnitřků včetně nové kuchyňské linky s elektrospotřebiči, nové rozvody elektřiny, vody a vytápění, krovů včetně střešní krytiny. Spodní patro je udržované, obyvatelné.
Nemovitost je napojena na obecní vodu i kanalizaci. Jako záložní zdroj vody zejména na zalévání je využívána vlastní kopaná studna. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje bojler.
Základní občanská vybavenost se nachází v Bernarticích, Milevsku či Táboře.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.
Pro bližší informace volejte makléřce zakázky Ing. Andree Kohoutové.

snimek_obrazovky_2021-09-12_v_23-48-31

3D scan

Fotogalerie

půdorys

0_srlin_0_1

0_srlin_0_2

POJĎME SPOLEČNĚ PRODAT I VAŠI NEMOVITOST

Kontakt

   Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Ing. Andrea Kohoutová

Certifikovaná realitní makléřka normy ISO 

HAL_8967-kopie_1

Zde je odkaz na mé reference

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář