Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - Prodej RD Radimovice u Želče

3e182135-438e-45cc-989c-ab302cf28376

PRODÁNO 

     CENA: 5.720.000,- Kč

Popis nemovitosti

Chcete si splnit své sny bydlení? Chcete bydlet na vesnici a zároveň být v dosahu MHD? Pak právě pro vás je zde exkluzivně na prodej novostavba rodinného domu s garáží z roku 2011 v Radimovicích u Želče.
Doporučuji shlédnutí virtuální prohlídky v inzerci. Je k dispozici včetně půdorysů, pohledu z dronu a možnosti měření vzdáleností. Funkce jsou umístěny na spodní liště virtuální prohlídky nebo pod terčíky v obývacím pokoji.
Dům se nachází v klidné části obce na slunném pozemku o velikosti 1.275 m2. Dům včetně jeho terasy je situován na jih a jeho umístění na pozemku zajišťuje krásný výhled do zahrady. Dům splňuje veškeré požadavky kladené na moderní bydlení, což je zejména dodatek světla díky velkým oknům po celé šíři domu, dostatek úložných prostor a moderní design interiéru i exteriéru. Na výstavbu domu byly použity kvalitní materiály a byl kladen důraz na tepelně izolační vlastnosti nemovitosti.
Dispozičně je dům řešený jako "4+kk" se spíží u kuchyně, šatnou u spodní ložnice, koupelnou s vanou i sprchovým koutem, pracovnou na otevřeném atrium v patře, druhou ložnicí s úložným prostorem, technickou místností a garáží. V garáži je k dispozici půdní úložný prostor. Vedle garáže je k dispozici kryté parkovací stání. Dispozice domu je znázorněna v půdoru v inzerci.
Dům je vystavěn z cihel Supertherm 49 STI. Obvodové zdivo RD je opatřeno tepelnou izolací EPS 150 stabil 120mm. Vytápění je řešeno přes krbovými kamny a elektrokotlem do podlahového vytápění v přízemí. V ložnici v 1. patře je elektrický přímotop a průduch z krbových kamen. Průduch je vyveden i do spodní ložnice. Voda je obecní. Odpady jsou svedeny do septiku. Dešťová voda je svedena do retenční nádrže. Ohřev vody je zajišťuje bojler a solární panely.
Obec Radimovice u Želče se nachází 10 min jízdy od Tábora a je obsluhována tamní MHD.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zařídíme zdarma v rámci našich služeb.
Pro více informací volejte makléřku nabídky Ing. Andreu Kohoutovou.

snimek_obrazovky_2020-10-07_v_1.07.58

3D scan

Půdorys

0_radimovice-u-zelece_0_3

Pojďme společně prodat i vaši nemovitost

Kontakt

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Zde je odkaz na mé reference

HAL_8967-kopie_1

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF