Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej Novostavba RD Chotoviny

Ostrovec-3

Popis nemovitosti

CENA: 12.460.000,- Kč

V krásné a klidné lokalitě obce Chotoviny vznikne moderní rodinný dům typu bungalov s letní terasou a velkorysým řešením obývacího prostoru od dispozici 4+kk se dvěma koupelnami, příjemnou zahradou orientovanou směrem do krajiny. Každý detail jsme pro Vás připravili s důrazem na funkčnost a celý projekt zasadili na dosah přírody, aby se v něm cítila dobře celá rodina. Díky velkým skleněným plochám se můžete těšit na příliv světla a teplo domova v naprostém klidu a bezpečí. Díky modernímu vytápění formou kondenzačního kotle na pelety Pellematic Smart XS10 ušetříte nemalé finanční prostředky na provoz domu, který splňuje ty nejnáročnější kritéria na moderní nízkonákladovou stavbu. Dům bude kolaudován v květnu 2023 a tudíž si budoucí majitel může vybrat veškeré interiérové komponenty a jako bonus od nás dostane 150.000,- Kč na kuchyňskou linku dle vlastního výběru. U makléřky je k nahlédnutí architektonická studie domu. Obec Chotoviny leží necelých 8 km severně od Tábora na trase České Budějovice - Praha. Chotoviny jsou moderní obcí s kompletně vybudovanou inženýrskou infrastrukturou, základní i mateřskou školou a obchody. V pěší vzdálenosti od domu tak najdete vše, co rodina ke spokojenosti potřebuje.
Nemovitost lze financovat hypoteční úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.
Pro bližší informace kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

Půdorys

chotoviny_pudorys

Pojďme společně prodat i vaši nemovitost

Kontakt

Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Realitní tým Kohoutovi

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF