Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO Prodej chata Na Černé Planá nad Lužnicí

white_brown_professional_house_sale_facebook_post_866_x_560_px_866_x_560_px

Popis nemovitosti

CENA: 1.995.000,- Kč

Hledáte chatu v prostředí jihočeské přírody ideálně u řeky? Pak právě pro vás je zde exkluzivně na prodej chata s terasou u řeky Lužnice v oblasti Na Černé v katastrálním území Planá nad Lužnicí.
Chata se nachází mezi vzrostlými stromy v příjemné atmosféře řeky. Ráj pro rybáře a milovníky romantických meandrů řeky.

Doporučuji shlédnutí videoprohlídky a virtuální prohlídky umístěné v inzerci.

Interiér dvoupatrové chaty nabízí útulnou dispozici s prostornou terasou, ze které je krásný výhled na řeku Lužnici. Dispozice je 2+kk s novou kuchyňskou linkou na míru od truhláře, koupelnou se sprchovým koutem a samotným WC. U chaty je dále technická místnost přístupná zvenku sloužící jako úložný prostor a zázemí pro darling a filtraci vody. Na pozemku se dále nachází kolna a udírna. Jako bonus může v chatě zůstat veškeré vybavení dle fotografií v inzerci kromě grilu a televize.

Chata je dřevěná, postavená na pevném základu zasazena mezi vzrostlé stromy, které poskytují nejen příjemný stín, ale i soukromí a pocit úniku od každodenního shonu. Je pravidelně udržována a v dobrém technickém stavu, připravena stát se vaším novým útočištěm.

Vytápění je řešeno krbovými kamny v obývacím prostoru, které navozují příjemnou atmosféru za chladných dní. Voda je zajištěna ze studny, s možností využití dešťové vody z rezervoáru pro zalévání. Filtrace vody a přepínání mezi studní a dešťovou vodou zajišťují komfort a udržitelnost. Odpady jsou svedeny do jímky za chatou.

Pozemek pod chatou je ve vlastnictví majitele, pozemek okolo chat je ve vlastnictví Města Tábor.

Chata je obklopena přírodou, která nabízí nespočet možností pro volnočasové aktivity. V okolí najdete rybníky, cyklistické trasy a kulturní zajímavosti.

Lokalita je strategicky umístěna – pouhé 4 km od Plané nad Lužnicí, 14 km od Tábora a 11 km od Soběslavi, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Tento kousek ráje je tedy snadno dostupný, a přitom poskytuje dokonalý únik do přírody.

Pro bližší informace a sjednání osobní prohlídky kontaktujte makléřku Ing. Andreu Kohoutovou.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě svých kritérií.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

prodej-chata-plana-nad-luznici-na-cerne-chata-plana-1np-504785prodej-chata-plana-nad-luznici-na-cerne-chata-plana-2np-971131

Pojďme společně prodat i vaši nemovitost

1300x850mm-kohoutovi-tisk-pdf

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 25 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF