Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO prodej chata Malé Přílepy

Ostrovec-6

Popis nemovitosti

CENA: 1.390.000,- Kč

Unikátní příležitost! Chata v Malých Přílepech - Oáza klidu jen 15 minut od metra Zličín!

Představujeme vám jedinečnou chatu v malebné obci Malé Přílepy, která vás okouzlí svou idylickou atmosférou a krásou okolní přírody. Nachází se pouhých 15 minut od metra Zličín (nedaleko nájezdu na D5), což vám zaručuje snadnou dostupnost do Prahy a zároveň vám poskytuje únik do klidného prostředí po náročném dni. Nechte se unést krásou přírody a objevte své vlastní místo pro relaxaci v Malých Přílepech!

Chata je na vlastním pozemku o rozloze 387 m2, což vám poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, grilování a zábavu se svými blízkými. Zastavěná plocha chaty činí 52 m2. Dispozice je 2+1 s prostorným balkonem podél celé chaty a toaletou. Ve spodním patře se nacházejí dva úložné prostory na zahradní nábytek a technologii k čerpání vody z nádrží umístěných vedle chaty. Chata není napojena na zdroj vody, voda je řešena formou sběrných nádrží, které se před sezónou doplňují. Na zalévaní se využívá sběr dešťové vody. Odpady jsou svedeny do jímky.

Místo, kde se chata nachází je skutečným rájem pro milovníky přírody. Ocitnete se uprostřed nádherného prostředí s možností procházek, cyklistiky a dalších outdoorových aktivit. Každý den budete mít příležitost vychutnat si relaxaci a klid, který vám tato lokalita nabízí.

Chata je ideálním útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout hektickému životu města a současně mít snadný přístup ke všem městským výhodám. Přijměte výzvu a začněte si užívat toto malebné místo!

Nabízíme vám jedinečnou příležitost pro relaxaci a klid ve stylové chatě v Malých Přílepech.
Nečekejte a kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám poskytli více informací a domluvili osobní prohlídku.

Videoprohlídka

1300x850mm-kohoutovi-tisk-pdf

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

 

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 20 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 

 

 

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF