Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO Prodej chata Bečice

ostrovec-11

Popis nemovitosti

CENA: 990.000,-

Rybaříte a hledáte klidné místo v docházkové vzdálenosti k řece? Toužíte po romantice s výhledem na řeku Lužnici? Pak by chatička v Bečicích mohla být vaší volbou. Exkluzivně na prodej dřevěné chata z padesátých let v chatové osadě Lužničanka. Chata se nachází na kopci nad řekou s výhledem na řeku Lužnici. Je v udržovaném stavu. Dispozičně jsou zde 3 místnosti: kuchyně s jídelní a odpočinkovou částí, obývací pokoj a malá ložnice. WC je suché vedle chaty. Zvenku jsou k chatě přistavěny dvě kůlny (dílny). Vedle chaty je malý sklípek. Veškeré vybavení včetně nářadí, grilu, lednice, mrazáku a pramice kotvící na řece mohou zůstat jako součást kupní ceny. Vytápění je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva. Do chaty je přivedena elektřina, voda je vyvedena k odběru na pozemek s možností napojení do objektu. Dále je zde i studna s funkční pumpou. Na střeše je satelit (televizní příjem). Okolo chaty je pozemek o celkové rozloze rozlohou 256 m² včetně zastavěné plochy, která činí 42 m² . Příjezd autem je možný cca 100 m od chaty, parkování je možné na vymezeném místě sousedního pozemku nebo u polní cesty. Nedaleko chaty se nachází autokemp a dvě pohostinství.
Pro osobní prohlídku kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

Pojďme společně prodat i vaši nemovitost

1300x850mm-kohoutovi-tisk-pdf

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 25 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF