Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupa se stodolou Mezná u Soběslavi

IMG_9119

Popis nemovitosti

NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ

Cena: 1.580.000,- Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost - chalupu v obci Mezná u Soběslavi. Nemovitost tvoří samostatný rodinný dům, na který plynule navazují dvě hospodářské budovy a další nemovitostí, kde byl dříve sklad a garáž. Majitel zde provozoval autodílnu, čemuž je stodola naprosti obytné části technicky uzpůsobena - zaveden motorový proud, montážní jáma. Venkovský dům o dispozici 3+kk s komorou a podsklepením se nachází na okraji klidné obce nedaleko obce Soběslav a tudíž i nájezdu na dálnici. Jeho poloha a uspořádání formou uzavřeného dvoru tvoří naprosté soukromí pro budoucího majitele. Nespornou výhodou nemovitosti je velikost pozemku o výměře 3.258m2 a možnost pronájmu navazujícího pozemku o velikosti cca 5.500m2 na dobu 20 let v ceně nemovitosti.

Dům je určen k rekonstrukci dle představ budoucího vlastníka.

Vytápění ústřední na tuhá paliva. Celá nemovitost je napojena na elektřinu. Voda je řešena vlastní studnou s dostatkem vody. Ohřev vody na bojler. Odpady jsou svedeny do jímky.

Dispozice domu:

Dům má přední i zadní vchod. Dispozici popíši od zadního vchodu.

Ze zádveří je vlevo vchod na WC a do menší komory, vpravo je průchod na půdu a do sklepa a do bývalých chlévů. Ze zádveří je prostorná chodba vhodná jako úložný prostor, která vede k předním vstupním dveřím a ke dveřím do ložnice a obytné kuchyně. Z obytné kuchyně, kde se nacházejí zachovalá kachlová kamna se vchází do koupelny s vanou a do obývacího pokoje. V ložnici je úložný prostor vhodný jako šatna či spíž.

Soběslav 7 km, Veselí nad Lužnicí 15 km, Tábor 26 km.

Pro více fotografií navštivte webové stránky naší kanceláře.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.

Pro bližší informace kontaktujte makléřku zakázky.

Cena neobsahuje zákonnou daň z nabytí ve výši 4 %, kterou hradí dle platné legislativy kupující.
Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář