Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO PRODEJ BYTOVÝ DŮM HOŠŤÁLKOVA TÁBOR

maklerka_pro_jizni_cechy-5 

Popis nemovitosti

CENA: 13.000.000,- KČ

Pokud bylo vždy vaším snem bydlet v domě, který je v klidné lokalitě nedaleko centra města, kde můžete v případě zájmu spojit podnikání a bydlení, věnujte prosím pozornost této nabídce. Exkluzivně na prodej podsklepený bytový dům se čtyřmi bytovými jednotkami s krásnou zahradou a garáží v Táboře v ulici Hošťálkova. Jedná se o zateplenou cihlovou budovu po kompletní rekonstrukci. Doporučuji shlédnutí virtuální prohlídky uveřejněné v inzerci včetně půdorysů jednotlivých pater. Na liště lze přepínat mezi jednotlivými patry.
Užitná plocha domu je cca 236 m2. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy, která činí cca 150 m2, je 517 m2. Dům prošel rozsáhlou kompletní rekonstrukcí v roce 2015-6. K rekonstrukci je k dispozici veškerá projektová dokumentace. Zahrnovala zejména: plastová okna s trojskly, nové rozvody vody a odpadů, elektřiny v mědi, nové štuky a podlahové krytiny, výměna oken, zateplení domu systémem Baumit EPS 160mm, nová keramická střešní krytina Bramac Glazura + nadkrokevní izolace Bramac Therm Top 140mm včetně hydroizolace a parotěsné zábrany, nové rozvody otopného systému - centrální vytápění řešeno automatickým kotlem na pelety s akumulační nádrží. Účinnost spalování kotle udaná výrobcem je 92-96 %. Půdorysy jednotlivých pater jsou uvedeny v inzerci: v 1. patře se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1 s výhledem do zahrady, v 2. a 3. patře se nachází bytové jednotky o dispozici 2+kk. U domu je menší přístavek s bytovou jednotkou o dispozici 1+kk s vlastním sociálním zázemím. Dva byty jsou aktuálně pronajímány platícím nájemníkům. Druhé dvě jednotky využívá stávající majitel nemovitosti. Ve sklepě je umístěna kotelna a další úložné prostory. Na zahradě naleznete zastřešené posezení, přístavek na dřevo a skleník.
Prosím o kontaktování ve všední dny od 9-18 hod.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.
Pro více informací a osobní prohlídku kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

3D scan

PŮDORYSY

hostalkova_1-np

hostalkova_2-np

hostalkova_3-np

hostalkova_domek

POJĎME SPOLEČNĚ PRODAT I VAŠI NEMOVITOST

KONTAKT

    Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my 

723 504 504 

Ing. Andrea Kohoutová

Certifikovaná realitní makléřka normy ISO 

navrh_bez_nazvu

Zde je odkaz na mé reference

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 25 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF