Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO prodej byt 3+1 U Cihelny Tábor

ostrovec-10

Popis nemovitosti

CENA: 2.950.000,- Kč

Exkluzivně na prodej byt 3+1 s malou zahradou za domem ve společném užívání v Táboře u Cihelny, který může být nejen útulným domovem, ale také skvělou investicí.
Doporučuji shlédnutí virtuální prohlídky a viedeoprohlídky umístěné v inzerci pro vaši bližší představu o stavu a dispozici bytu.
Proč může být byt U Cihelny výhodnou investicí?
Protože je prostorný o celkové výměře 67 m2. Samotný byt má výměru 63,77 m2 a k tomu je sklep o velikosti 3,09 m2 v suterénu domu. Je po rekonstrukci, která zahrnovala zděné jádro včetně rozvodů, výměnu podlahových krytin, osazení nové prostorné rohové kuchyňské linky a předsíňové stěny, které jsou součástí kupní ceny a výměnu oken. Dispozice je znázorněna na půdorysu v inzerci. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala zateplení bočních stěn a výměnu oken a dveří na chodbě.
Navíc je k bytu malá zahrádka za domem ve společném užívání všech majitelů domu, která může zvýšit atraktivitu bydlení či zájmu pro potenciální nájemníky.
Dům se nachází 14 min pěšky/3 min autem na vlakové nádraží a centra obce.

Lokalita:
Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, od škol a školek až po obchody, restaurace a pohodlnou veřejnou dopravu.

Financování a služby:
Máte-li o byt zájem, můžete jej financovat hypotečním úvěrem. Připravili jsme pro vás výhodné financování a garanci vrácení rezervačního poplatku, a to jako součást našich komplexních realitních služeb.

S dotazy a požadavky na prohlídku kontaktujte makléřku zakázky, Ing. Andreu Kohoutovou/Matěje Kohouta, a domluvte si osobní prohlídku ještě dnes.

Videoprohlídka

3D scan

půdorys

prodej-byt-3-1-tabor-67-m2-pudorys-u-cihelny-9eb0f4

POJĎME SPOLEČNĚ PRODAT I VAŠI NEMOVITOST

1300x850mm-kohoutovi-tisk-pdf

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 25 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF