Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO prodej byt 2+kk Nad řekou Tábor

ostrovec-9

Popis nemovitosti

CENA: 2.750.000,- Kč

Toužíte po prostorném a světlém bytě v krásné části Tábora? Máme pro vás skvělou nabídku! Nabízíme k prodeji útulný byt 2+kk o celkové výměře 55 m2 (52 m2 byt + sklep) v 1. patře zděného domu v žádané lokalitě Nad řekou v Táboře. Byt je díky své dispozici a nákladům na bydlení vhodný i. jako investice na pronájem.

Doporučuji shlédnutí virtuální prohlídky umístěné v inzerci bytu.

Příjemný slunný byt 2+kk v 1. patře je ideální pro jednotlivce i páry. Dispozice bytu je znázorněna na přiloženém půdoryse v inzerci. Zděný dům s výtahem má až do bytu bezbariérový přístup. K bytu patří sklepní kóje v přízemí domu.
Lokalita Nad řekou má stále dostatek parkovacích míst, takže můžete zapomenou na každodenní stres s hledáním vhodného parkovacího místa. Dobrou dostupnost městskou dopravou zajišťují linky č. 60 a č. 61, které staví 60 m od domu.

Co vám nabízí lokalita?
Poloha bytu vás okouzlí! Tento byt se nachází v žádané lokalitě Nad řekou v Táboře. Zaručuje klidné bydlení v příjemném prostředí nedaleko řeky Lužnice a odpočinkové zóny Komora a zároveň s dobrou dostupností do centra města. Na vlakové nádraží je to autobusem, který staví minutu od domu, 4 zastávky. Nadchodem se dostanete na Kopeček, kde je obchod s potravinami, dětské hřiště, školka a další autobusové spojení.

Veškerá občanská vybavenost je v místě. Škola, škola a obchod jsou v docházkové vzdálenosti od bytu.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování v garancí vrácení rezervačního poplatku vám zajistíme zdarma v rámci realitních služeb.

Pro bližší informace kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.

3D scan

Půdorys

pudorys_nadrekou

Pojďme společně prodat i vaši nemovitost

1300x850mm-kohoutovi-tisk-pdf

Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

"ROZUMÍME REALITÁM I VÁM"

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se obchodu věnuji již 25 let. 

Specializuji se na jižní Čechy zejména na Tábor a České Budějovice.

Každý den pomáhám svými zkušenostmi klientům šetřit čas, peníze a chránit jejich celoživotní majetek. Mým cílem je Vaše spokojenost. Stačí zavolat a o vše ostatní se postaráme my!

Neustále pracuji na prohlubování svých znalostí v oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice.

KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ...

 

Vaše realitní makléřka Andrea a můj realitní tým

Makléřka pro jižní Čechy

 


Ing. Andrea Kohoutová - makléřka pro jižní Čechy

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF